WHITNEY HOUSTON NIE ŻYJE!

Śmierć Whitney zaskoczyła nie tylko rzeszę jej fanów, ale także kolegów i koleżanki z branży. Co chwila na portalach społecznościowych pojawiają się wpisy żegnające piosenkarkę. Na oficjalnej stronie nagród Grammy, które zostaną wręczone dzisiaj w nocy naszego czasu, a których Houston dostała aż sześć w swojej karierze, pojawiła się specjalna zakładka z komentarzami gwiazd z Twittera.
„Nigdy nie zostanie zapomniana jako że była jednym z najwspanialszych głosów, który kiedykolwiek zaszczycił ziemię” – napisała w jednym z komentarzy Mariah Carrey. W kolejnym dodała: „Ze złamanym sercem i we łzach po szokującej śmierci przyjaciółki, niezrównanej Pani Whitney Houston”.
Na początku była Whitney
Wiele gwiazd podkreśla wpływ, jaki na ich karierę miała Whitney Houston. – „Whitney byłą powodem dla którego wielu z nas robi to, co robi. „Kilka skradzionych chwil jest tym, co dzielimy”. (ang. – a few stolen moments is all that we share” ) Spoczywaj w pokoju – zacytowała fragment z piosenki „Saving all my love for you” wokalistka Pink. Aktorka i piosenkarka Jessica Simpson napisała z kolei: „Odkryłam swój głos śpiewając muzykę Whitney Houston. Dziś straciłam swoją idolkę”.
Również Toni Braxton zaznaczyła wpływ zmarłej artystki na branżę. – „Utorowała drogę dla każdego piosenkarza w przemyśle muzycznym. Ikonowa, legendarna, innowacyjna. niezwykła, skromna… I najlepsza na świecie”.
Kelly Rowland, koleżanka Beyonce z Destiny’s Child napisała: – „Jestem na dnie rozpaczy. Whitney Houston była bez wątpienia jedną z największych piosenkarek i artystek wszechczasów i miała wielki wpływ na mnie”. A – Wielka szkoda z powodu Whitney Houston. Dziękujemy za muzykę – Danii Minogue, siostra Kylie dodała: – „Wielka szkoda z powodu Whitney Houston. Dziękujemy za muzykę”.
Gwiazdy modlą się za Whitney i jej bliskich
Wielu artystów w swoich wpisach składa kondolencje rodzinie zmarłęj.
„Właśnie się dowiedziałem. To szaleństwo. Jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW właśnie odszedł. Spoczywaj w pokoju Whitney Houston. Moje modlitwy płyną do jej przyjaciół i rodziny” – napisał idol nastolatek Justin Bieber. We wpisie żony „Księcia ciemności” Ozzy’ego Osbourna – Sharon czytamy: – „Druzgocące. Moje serce kieruję do Bobbi Christiny (córki Whitey Houston – red.). Bądź zawsze dumna ze swojej matki, była niezwykła”.
W podobnym tonie wyraziła swoje uczucia siostra zmarłego kilka lat temu króla popu Michaela Jacksona – La Toya. – „Nie mogę pojąć faktu, że Whitney Houston nie żyje! Moje serce jest z jej matką i córką i jej ukochanymi. Whitney, będzie Cię brakować!”
O modlitwę za Whitney i jej rodzinę apeluje też aktorka Queen Latifah. – „Drogi Boże! To tak boli!!! Moja Siostra Whitney!!!!!!! Proszę cały Newark o modlitwę!!! Proszę cały świat o modlitwę! – napisała.
„Dziękuję Whitney”
Większość komentarzy to po prostu wyraz smutku po zmarłej. – „Brak słów! Tylko łzy” – napisała Rihanna. – „Straszna wiadomość. Zbiera mi się na wymioty. Nikt nie śpiewał tak jak Whitney” – brzmi wpis Bruno Marsa.
W komentarzu Katty Perry czytamy: „To takie druzgocące. Zawsze będziemy Cię kochać Whitney. Spoczywaj w pokoju”, a w Wyclefa Jeana: „To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek musiałem napisać w życiu. Spoczywaj w pokoju jedna z najwspanialszych istot, jakie znałem Whitney Houston”.
Aretha Franklin, która była matką chrzestną Houston napisała w oświadczeniu: „Nie mogę teraz mówić o tym, to szokujące, nie do uwierzenia”.
Aktorka Mia Farrow napisała krótko: „Dziękuję Whitney”.
Amerykańska piosenkarka Whitney Houston zmarła w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w wieku 48 lat w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills. Przyczyny jej śmierci nie są na razie znane.
Źródło: TVN24.pl
Poniżej występ Whitney i Mariah – When You Believe