Honorata Skarbek – młoda gwiazda POP

honorata-skarbekHonorata Skarbek „Honey” to jedna z najmłodszych i najchętniej słuchanych polskich wokalistek pop. Jej znakami rozpoznawczymi są charakterystyczna barwa głosu, krótko ścięte włosy oraz społeczność internetowa, którą wokół siebie stworzyła. Nie sposób jej pominąć, mówiąc o najbardziej wpływowych kobietach obecnej sceny muzycznej w Polsce, jeśli chodzi o repertuar POP.

Początek przygody ze śpiewaniem

Honorata Skarbek najpierw zaistniała w internecie, dopiero później narobiła sporo szumu w mediach i na scenie muzycznej.
Zaczęło się od regularnego pisania i rozbudowywania bloga, który opowiadał nie tylko o staraniach muzycznych, ale również o modzie i rozmaitych produktach kosmetycznych.
Honey stopniowo dzieliła się ze swoimi czytelnikami różnymi wykonaniami piosenek – wkrótce zaczęła pisać także swoje utwory, które podejmowały się bardzo osobistej tematyki.
W taki sposób została zauważona i tak właśnie przeprowadziła się do Warszawy. Od tego punktu jej kariera zaczęła się rozwijać w ekspresowym tempie. Początkowo wokalistka udzielała się pod pseudonimem „Honey”, który jest doskonale kojarzony przez stałych i oddanych czytelników bloga. Obecnie piosenkarka zrezygnowała z tego nicku, a twórczość podpisuje swoim imieniem i nazwiskiem.

Honorata Skarbek dzisiaj

Na chwilę obecną, ta polska wokalistka ma na swoim koncie mnóstwo wyróżnień, nagród oraz zrealizowanych projektów. Nagrała trzy płyty oraz nakręciła mnóstwo singli do swoich teledysków.
Współpracowała również z licznymi markami odzieżowymi i kosmetycznymi. Fotografia reklamowa i spoty promocyjne – w nich również często chętnie brała udział.
Nadal jest bardzo aktywna w internecie – wchodzi kontakt ze swoimi odbiorcami zarówno za pośrednictwem swojego prężenie rozwijającego się bloga, jak i niezwykle popularnego profilu w mediach społecznościowych.

Fotografia reklamowa - Sara Studio