Mariah Carey – na żywo w Las Vegas

Dziś umieściliśmy na stronie, jeden z najnowszych oficjalnych koncertów Mariah. Koncert odbył się w maju 2015r. W czasie występu Mariah zaśpiewała takie kawałki jak, Touch My Body, Angel Cry i wiele innych. Zapraszamy do obejrzenia koncertu:

Mariah Carey udzielała wywiadu programowi „Good Morning Britain”, gdzie promowała swoje świąteczne koncerty w Paryżu i Londynie. Prowadzący nagle zmienił jednak temat na zamach w Las Vegas, na co diva zupełnie nie była przygotowana.

Ale zacznijmy od początku. Mariah rozmawiała z prowadzącymi, siedząc wygodnie na kanapie na tle choinki ubrana w bordową, obcisłą sukienkę. Dziennikarze mocno zaskoczyli ją pytaniem o masakrę w Las Vegas. Wtedy wiadomo było o kilku ofiarach strzelaniny. Carey nie zmieniła swojej postawy i dalej leżąc, próbowała wydobyć z siebie jakikolwiek komentarz.

Ludzie wychodzą, by posłuchać muzyki. Nagle dzieje się coś tak szokującego. Nikt się tego nie spodziewał. Naprawdę nie wiem, co powiedzieć – wyznała.
Prowadzący zaznaczyli, że poruszyli ten temat, ponieważ Mariah wielokrotnie występowała w Las Vegas. Choć zadawali kolejne pytania, Carey nadal była mocno zakłopotana.

W sieci zawrzało. Na Twitterze internauci wyrażają swoje oburzenie na postawę piosenkarki. Uważają również, że dziennikarze nie powinni pytać jej o poważny temat w tak niezręczny dla niej sposób.

Ludzie umierają… Mariah Carey jest przykro z tego powodu, kiedy leży jak diwa na kanapie…

Miksować wywiad Mariah Carey (i jej choinki?!) z tragicznymi wydarzeniami w Las Vegas. Słabe dziennikarstwo.

Brawo „Good Morning Britain”. Tragiczne zdarzenia w Las Vegas. Przyjrzyjmy się więc widokowi Mariah Carey przed choinką.